|
| Вес | 40 кг |
|
| Страна производитель | Турция |
|
| Вага в упаковці | 50 кг |
| Расход воды | 2,5 л цикл |
| Довжина зливного шлангу | 240 см |
| Длина кабеля | 200 см |
| Довжина шлангу подачі води | 150 см |
| Кількість корзин | 1 шт + 1 стакан під прибори |
| Вместимость | 16 шт стаканів |
| Напряжение | 220 В |
| Панель управління | Механічна |
| Помпа | миючого засобу, ополіскувача, зливу води |
| Мощность | 3,5 кВт кВт |
| Производительность | 500 стаканів (30 корзин)/годину |
| Розмір корзин | 400х400 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 590х500х770 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 630х550х910 мм |
| Температура води для миття | 55-60°С |
| Температура промивної води | 80-85°С |
| Торгова марка | Gooder |
| Тривалість програми | 120 сек |
| Характеристики | Нержавіюча сталь, функція економії електроенергії, миючих засобів і води, регульовані ніжки |