
Термоотро из нержавеющей стали 40х40-42 литров
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 15 кг |
| Объем, л | 42 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 400х400 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 450х450х450 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Цена: 11 700 ₴

