
Термоотро из нержавеющей стали 35х35-28 литров
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9 кг кг |
| Вага в упаковці | 10 кг |
| Объем, л | 28 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 350х350 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 420х420х430 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Цена: 9 495 ₴

