
Морозильный ларь UDD 600 SC Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 99 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 120 кг |
| Замок | Є |
| Класс энергопотребления | G |
| Климатичний клас | 5 |
| Цвет | Белый |
| Кількість корзин | 8 шт |
| Матеріал корзин | метал |
| Напряжение | 220V/50Hz |
| Объем, л | 662 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,38 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 2058х633х925 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2150х750х1050 мм |
| Розміри внутрішні | 1725х505х690 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 49 |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Повний комплект корзин, колеса в комплекті (висота 10 см), пряме скло |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 38 565 ₴

