
Парусная холодильная XC-218L Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 77 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 81 кг |
| Дополнительно | Цифровий термостат і дісплей регульовані полиці |
| Замок | Нет |
| Климатичний клас | 4 |
| Цвет | Черный |
| Материал полок | металеві з резиновим покриттям |
| Напряжение | 220V/50Hz |
| Объем, л | 218 |
| Освещение | 2 LED бокові стрічки |
| Мощность | 0,34 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 515х485х1615 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 590х550х1660 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | 2...+10°С |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Система запобігання запотівання скла |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 33 795 ₴

