
Холодильный стол PS903 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 148 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 163 кг |
| Дополнительно | Гастроемності в комплект не входять |
| Класс энергопотребления | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал рабочей поверхности | Граніт |
| Напряжение | 220 В |
| Объем, л | 402 |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,32 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN1/6 8 шт |
| Розмір полок | 56х32,5 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1365х700х1075 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1390х730х1260 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий терморегулятор,корпус з AISI304.магнітна ущільнювальна стрічка. автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 41 445 ₴

