
Моноблок SGL017P Gooder
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Литва |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 92 кг кг |
| Вага в упаковці | 112 кг |
| Длина кабеля | 4 м |
| Климатичний клас | 5 |
| Напряжение | 230 W |
| Объем холодильной камеры | 4,7... 21,1 m³ |
| Мощность | 1,84 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 824х700х870 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 960х750х990 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 50 |
| Темп.режим | -15°C…-25°C ( +10…+43°) |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R290 |
| Холодильна потужність, Вт | 1840 Вт |
- Цена: 121 905 ₴

