
Моноблок SGM020P Gooder
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 92 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Литва |
| Мощность | 1.54 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 112 кг |
| Длина кабеля | 4 м |
| Климатичний клас | 5 |
| Напряжение | 230 W |
| Объем холодильной камеры | 8,55...28,5 m³ |
| Розміри (ДхШхВ) | 870х700х800 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 960x750x990 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 60 |
| Темп.режим | -5°C…+5°C ( +10…+43°) |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R290 |
| Холодильна потужність, Вт | 1850 Вт |
- Цена: 118 215 ₴

