
Аппарат для шаурмы электрический MED-02 MARS
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шампуру | 46 см |
| Дополнительно | Верхній привід, роздільне регулювання тенів |
| Завантаження м'яса | 20 кг |
| Зони нагріву | 2 |
| Напряжение | 220/380 В |
| Мощность | 2.8 кВт кВт |
| Підключення | Апарат 380 В, мотор 220 В |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х480х800 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 350х520х840 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Жароміцне скло ROBAX |
- Цена: 20 925 ₴

