
Стол холодильный низкотемпературный GN4100ВТ Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 145 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 155 кг |
| Относительная влажность | 55% |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Класс энергопотребления | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Корпус | Нержавіюча сталь ззовні і всередені (AISI 304) |
| Объем, л | 553 л |
| Розмір полок | 53х33,5 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 2230х700х860 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2260х740х870 мм |
| Розміри внутрішні | 575х1770х570 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 10,89 кВт/д |
| Темп.режим | -18°C...-22°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий термостат, автоматичні двері |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 78 300 ₴

