
Кондитерська вітрина XC-375 CUBE Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 180 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 210 кг |
| Климатичний клас | 4 |
| Объем, л | 530 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0.47 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 265х1100 мм |
| Розмір нижньої полиці | 375х1100 мм |
| Розмір середньої полиці | 315х1100 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1240х686х1415 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1325х765х1530 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 6,57 кВт/д ( 0,27 кВт/г) |
| Темп.режим | +2...+10°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Основа з нержавіючої сталі, розсувні скляні двері, склопакет |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 67 500 ₴

