
Кондитерская витрина XC-275 CUBE Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 160 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 180 кг |
| Дополнительно | Колеса |
| Климатичний клас | 4 |
| Объем, л | 390 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0.47 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 265х800 мм |
| Розмір нижньої полиці | 375х800 мм |
| Розмір середньої полиці | 315х800 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 940х686х1415 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1025х765х1530 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 6,03 кВт/д ( 0,25 кВт/г) |
| Темп.режим | +2...+10°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Основа з нержавіючої сталі, розсувні скляні двері, склопакет |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 65 700 ₴

