
Парусная настольная холодильная XC-78L Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 37 кг |
| Дополнительно | Система запобігання запотівання скла, зовнішній обдув скла |
| Климатичний клас | 4 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 220V/50Hz |
| Объем, л | 78 л |
| Освещение | 2 LED бокові стрічки |
| Мощность | 0,22 кВт кВт |
| Розмір полок | 305х360 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 447х400х969 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 502х456х1010 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 3,21 кВт/д ( 0,13 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Цифровий термостат, регульовані полиці, склопакет |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 14 715 ₴

