
Парусная холодильная настольная XCW-120LS Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 57 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Дополнительно | Склопакет, нержавіюча сталь. регульовані полички |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал полок | нержавійка |
| Напряжение | 220-240V/50Hz |
| Объем, л | 120 л |
| Освещение | LED 1 шт |
| Мощность | 0,24 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 605х335 мм |
| Розмір нижньої полиці | 635х365 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 710х568х686 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 773х627х735 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 3,60 кВт/д (0,15 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Тип дверей | Раздвижные |
| Торгова марка | Gooder |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 26 325 ₴

