
Парусная холодильная настольная XCW-100L Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 39 кг |
| Высота ножек | 70 мм |
| Дополнительно | Склопакет, колір чорний. полиці регулюються в трьох положеннях по висоті |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал полок | фарбований метал |
| Напряжение | 220-240V/50Hz |
| Объем, л | 100 л |
| Освещение | LED 2 шт |
| Мощность | 0,22 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 605х305 мм |
| Розмір нижньої полиці | 605х305 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 682х450х675 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 756х524х735 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 2,74 кВт/д ( 0,11 кВт/г) |
| Темп.режим | 0...+12°C |
| Температура навколишнього середовища | max.32 °C |
| Тип дверей | Раздвижные |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Корпус пластик |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 19 170 ₴

