
Аппарат для шаурмы электрический SD15 Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шампуру | 43 см |
| Завантаження м'яса | 20 кг |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2.7 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 510х660х540 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 610х570х370 мм |
| Торгова марка | Remta |
- Цена: 10 125 ₴

