
Слайсер FS418 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 18 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Диаметр ножа | 300 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Площа нарізки | 240х250 мм |
| Мощность | 0,30 кВт кВт |
| Регулятор скорости | Немає |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х470х390 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 700х550х495 мм |
| Толщина нарезки | 0-25 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Ніж сталь, заточка в комплекті |
| Ход каретки | 260 мм |
- Цена: 18 045 ₴

