
Слайсер FS408 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 15 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Диаметр ножа | 220 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Площа нарізки | 200х200 мм |
| Мощность | 0,25 кВт кВт |
| Регулятор скорости | Немає |
| Розміри (ДхШхВ) | 500х390х390 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 590х440х455 мм |
| Толщина нарезки | 0-25 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Ніж сталь, заточка в комплекті |
| Ход каретки | 220 мм |
- Цена: 12 285 ₴

