
Слайсер FS404 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Диаметр ножа | 250 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 17 кг |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Площа нарізки | 190х200 мм |
| Мощность | 0,25 кВт кВт |
| Регулятор скорости | Немає |
| Розміри (ДхШхВ) | 500х440х430 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 545х495х480 мм |
| Толщина нарезки | 0-15 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | ніж сталь, вбудований пристрій для заточування |
| Ход каретки | 230 мм |
- Цена: 16 560 ₴

