
Слайсер FS407 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Габаритные размеры и параметры нарезки | |
| Диаметр ножа | 190 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 14 кг |
| Корпус | алюминий |
| Напряжение | 220 В |
| Площа нарізки | 170х190 мм |
| Мощность | 0,18 кВт кВт |
| Регулятор скорости | Немає |
| Розміри (ДхШхВ) | 420х400х410 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 480х460х465 мм |
| Толщина нарезки | 0-15 мм |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | ніж сталь, вбудований пристрій для заточування |
| Ход каретки | 180 мм |
- Цена: 13 455 ₴

