
Холодильный стол PZ3600TN Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 314 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 324 кг |
| Дополнительно | САЛАДЕТТА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ |
| Объем, л | 580 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,40 кВт кВт |
| Розмір полок | 62х40 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 2020х800х1000 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2120х900х1100 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Столешница | гранит |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колес не має |
| Хлодоген | R600a |
| Ширина отверстия | 41 см |
- Цена: 76 140 ₴

