
Термоотро из нержавеющей стали 32х10-5 литров
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг кг |
| Вага в упаковці | 7 кг |
| Объем, л | 5 л |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х100 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 370х370х240 мм |
| Торгова марка | Kayalar |
| Характеристики | Подвійна стінка, AISI 304 |
- Цена: 7 155 ₴

