
Холодильный стол PS900 Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 109 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 119 кг |
| Класс энергопотребления | Е |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал рабочей поверхности | Граніт |
| Объем, л | 240 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,28 кВт кВт |
| Розмір гастроємностей | GN 1/6 5 шт |
| Розмір полок | 53х33 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х700х1075 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1000х800х1175 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Столешница | гранит |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | цифровий терморегулятор,корпус з AISI304.магнітна ущільнювальна стрічка. автоматичні двері |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 26 595 ₴

