
Холодильный стол S-903PZ Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 216 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 266 кг |
| Дополнительно | САЛАДЕТТА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ |
| Замок | Нет |
| Объем, л | 368 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,38 кВт кВт |
| Розмір полок | 56х32 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1400х700х1020 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1500х800х1120 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Столешница | гранит |
| Темп.режим | +2°C,,,+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Гранітна стільниця,цифровий термостат.нерж.сталь,регульовані ніжки або невеликі колеса, |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 43 920 ₴

