
Шафа середньотемпературна BBD230S Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 65 кг |
| Замок | Нет |
| Климатичний клас | 3 |
| Объем, л | 208 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,133 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 900х520х900 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 980х580х1045 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Тип дверей | Раздвижные |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Чорний колір, матеріал корпусу фарбований метал, всередині пластик |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 25 110 ₴

