
Шкаф среднетемпературный GN-1410TN Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 180 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 190 кг |
| Относительная влажность | 65% |
| Дополнительно | Всередині і зовні нержавіюча сталь |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +30 С° |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | 4 |
| Материал полок | Метал з поліуретаном |
| Объем, л | 1300 л |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,52 кВт кВт |
| Розмір полок | 650х530 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1480х830х2010 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1580х930х2110 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | доводчик дверей,цифровий термостат,авторозморожування |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 72 990 ₴

