
Шкаф низкотемпературный UDD 370 DTK BK Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 70 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 80 кг |
| Ефективний об'єм | 270 л |
| Климатичний клас | 4 |
| Напряжение | 230/50В |
| Объем, л | 300 л |
| Мощность | 0,6 кВт кВт |
| Розмір полок | 405х455 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 595х640х1840 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 660х620х2000 мм |
| Розміри внутрішні | 475х440х1555 мм |
| Розміщення агрегату | нижнє |
| Розташування дверей | праві/змінні |
| Потребление электроэнергии | 1.82 kWh/24h |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Глухі двері,без канопе,хладоген R290,статіка,механ.управління,замок,колір білий,термометр |
- Цена: 45 630 ₴

