
Шкаф холодильный витой CD14SM-S3003C Snaige
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 32 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Литва |
| Производитель | Snaige |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 35 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 123 л |
| Класс энергопотребления | С |
| Цвет | Белый |
| Объем, л | 130 л |
| Розмір полок | 450x324 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х560х850 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 630х570х920 мм |
| Розміри внутрішні | 469х465х725 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Рівень шуму dB (A) | 43 |
| Система охлаждения | Статична |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 16 200 ₴

