
Прижимной панини гриль электрический MTS-20 MARS
| Габаритные размеры гриля | |
|---|---|
| Вес | 28 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | корпус нерж сталь. поверхня чугун |
| Зони нагріву | 1 |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2.5 кВт кВт |
| Розмір робочої поверхні | 480х280 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 50х35х25 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Індикатор увімкнення.Регулювання температури Однопостовий |
- Цена: 10 440 ₴

