
Аппарат для шаурмы электрический MED-04 MARS
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 28 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Довжина шампуру | 81 см |
| Дополнительно | Жароміцне скло ROBAX |
| Завантаження м'яса | 50 кг |
| Зони нагріву | 4 |
| Напряжение | 220/380 В |
| Мощность | 5,6 кВт кВт |
| Підключення | Апарат 380 В, мотор 220 В |
| Розміри (ДхШхВ) | 320х480х1050 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 350х550х1100 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Верхній привід, Роздільне регулювання тенів, корпус с нержавіючої сталі |
- Цена: 29 835 ₴

