
Вакумна пакувальна машина POLIVAC
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 кг кг |
| Вага в упаковці | 46 кг |
| Довжина шву | 350 мм |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Напряжение | 1N 230V |
| Мощность | 0,45 кВт кВт |
| Потужність насосу | 8/9,6м.куб |
| Размер камеры | 360х400х190 |
| Розміри (ДхШхВ) | 420х530х400 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 520х600х480 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Для використання потрібні гладкі пакети |
- Цена: 61 875 ₴

