
Вакумная упаковочная машина MATIC 50
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 11 кг кг |
| Вага в упаковці | 12 кг |
| Довжина шву | 500 мм |
| Дополнительно | Для використання потрібні гофровані пакети |
| Корпус | Нержавіюча сталь |
| Напряжение | 1N 230V |
| Мощность | 0,35 кВт кВт |
| Потужність насосу | 40 л/хв |
| Размер камеры | без камеры |
| Розміри (ДхШхВ) | 520x280x170 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Ручне управління |
- Цена: 34 335 ₴

