
Вакумна пакувальна машина EURO-MINI ANALOGIC
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Довжина шву | 350 мм |
| Дополнительно | Для використання потрібні гофровані пакети |
| Напряжение | 1N 230V |
| Мощность | 0,25 кВт кВт |
| Потужність насосу | 20 л/хв |
| Размер камеры | без камеры |
| Розміри (ДхШхВ) | 370x275x130 мм |
| Торгова марка | Euromatic |
| Характеристики | Ручне управління |
- Цена: 16 200 ₴

