
Кондитерская витовая FC-500RA Gooder
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 170 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 190 кг |
| Викладка і полки | Нержавійка |
| Климатичний клас | 3 |
| Освещение | LED |
| Мощность | 0,37 кВт кВт |
| Розмір верхньої полиці | 1040х202 мм |
| Розмір викладки | 1040х313 мм |
| Розмір нижньої полиці | 1040х255 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 1200х660х1190 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1300х760х1300 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Потребление электроэнергии | 8,18 кВт/д |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Склопакет, регульована полиця, автоматичне випаровування талої води, цифровий термостат |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 53 640 ₴

