
Прижимной панини гриль газовый MTS-12G MARS
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 22 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальні витрати (V) | 0.37 м3/год |
| Мощность | 3,5 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 370х230 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 470×400×230 мм |
| Торгова марка | Mars |
| Характеристики | Однопостовий. Поверхні – ребристі |
- Цена: 7 740 ₴

