
Шкаф холодильный витой CD29DM-S300SE Snaige
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 55 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Литва |
| Производитель | Snaige |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 60 кг |
| Діапазон температури навколишнього середовища | +16 до +32 С° |
| Ефективний об'єм | 275 л |
| Замок | Є |
| Объем, л | 290 л |
| Мощность | 2,471 кВт кВт |
| Розмір полок | 520 x 365 |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х600х1450 мм |
| Розташування дверей | праві |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Темп.режим | -2...+14(+16...+32) |
| Торгова марка | Snaige |
| Хлодоген | R600a |
- Цена: 24 705 ₴

