
Кипятильник электрический 22л R36 Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Страна производитель | Турция |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2.2 кВт |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем, л | 22л |
| Розміри (ДхШхВ) | 370х350х510 мм |
| Темп.режим | +30°C...+100°C |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Одна стінка. Нержавіюча сталь.Приблизна кількість чашок 250 шт |
- Цена: 3 015 ₴

