
Прижимной панини гриль газовый R74Z Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 20 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Турция |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 1.8 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 400х280 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 480х480х300 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | LPG, Електроподжиг. Корпус нержавійка.Рифлена поверхня, чугун. |
- Цена: 10 755 ₴

