
Конвекционная печь 430x330 Vesta 0N0443M
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 35 кг |
| Основные | |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Відстань між протвенями | 80 мм |
| Дополнительно | Деко в комплект не входить |
| Місткість камери | 4 деки 430х330х20 мм |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2.8 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 550х605х560 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 580х660х580 мм |
| Темп.режим | 50°C – 270°C |
| Характеристики | Двері подвійне скло.Конструкція AISI430.Ручне управління,1двигун без реверсу. |
- Цена: 23 310 ₴

