
Гриль электрический жарочная поверхность RS95 Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 34 кг |
| Основные | |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2.8 кВт кВт |
| Розмір поверхні | 650х380 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 700х510х220 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Характеристики | Рифлена.Бічні та пристінні борти. Індикатор увімкнення |
- Цена: 10 530 ₴

