
Гриль роликовий для сосисок RR01 Remta
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Основные | |
| Производитель | Remta |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество роликов | 7 шт |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 1.5 кВт кВт |
| Розміри (ДхШхВ) | 600х400х180 мм |
| Торгова марка | Remta |
| Ширина роликов | 450 мм |
- Цена: 9 225 ₴

