
СОКОВИЖИМАЛКА HURAKAN HKN-CFV60
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hurakan |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 235 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 245 кг |
| Дополнительно | САЛАДЕТТА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ |
| Объем, л | 390 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,28 кВт кВт |
| Розмір полок | 62х40 см |
| Розмір робочої поверхні | 145х77 см |
| Розміри (ДхШхВ) | 1510х800х1000 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 1600x900x1200 мм |
| Система охлаждения | Динамічна |
| Столешница | гранит |
| Темп.режим | +2...+8°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колес не має |
| Хлодоген | R600a |
| Ширина отверстия | 41 см |
- Цена: 54 450 ₴

