
ЛЬОДОГЕНЕРАТОР ЗАЛИВНОГО ТИПУ HURAKAN HKN-IMF12M, 12 КГ ПАЛЬЧИК
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hurakan |
| Страна производитель | Турция |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 98 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 119 кг |
| Ефективний об'єм | 553 л |
| Замок | Є |
| Климатичний клас | С |
| Цвет | Белый |
| Кількість корзин | 3 шт |
| Матеріал корзин | пластик |
| Напряжение | 230 W |
| Объем, л | 667 л |
| Освещение | Немає |
| Мощность | 0,26 кВт кВт |
| Розмір корзин | 220х490х180 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 2059х725х834 мм |
| Розміри в упаковці (ДхШхВ) | 2095х750х975 мм |
| Розміри внутрішні | 1930х505х680 мм |
| Рівень шуму dB (A) | 38 |
| Система охлаждения | Статична |
| Потребление электроэнергии | 3,28 кВт/д |
| Темп.режим | -18°C...-23°C |
| Торгова марка | Gooder |
| Характеристики | Колеса |
| Хлодоген | R290 |
- Цена: 39 510 ₴

