


Блендер SIRMAN DRAGONE
Блендер SIRMAN DRAGONE призначений для збивання соусів, мусів, фруктових, молочних та алкогольних коктейлів. Модель дозволяє змішувати напої, а також подрібнювати та перемішувати фрукти до отримання рідких сумішей однорідної консистенції. Даний блендер має досить високу швидкість обертання, завдяки чому приготовлені в ньому коктейлі мають густу і об'ємну піну.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 4 кг |
| Вага (нетто) | 3 кг |
| Габарити (брутто) | 310x300x530 мм |
| Габарити (нетто) | 213x200x416 мм |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 1,5 л |
| Мощность | 0,45 кВт кВт |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Скорость вращения | 16000 об./хв |
- Цена: 18 025 ₴

