
Піч пароконвекційна UNOX XF033 новинка
Електрична конвекційна піч UNOX XF 033 Domenica серії LINEMICRO™ призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, а також для розігріву заморожених продуктів та напівфабрикатів. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель має механічну панель керування Manual з ручним регулюванням температури та часу приготування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
Технології:
- AIR.Plus - оптимальний розподіл повітря всередині печі
- вентилятор із можливістю реверсивного обертання
- DRY.Plus - видалення надмірної вологи для створення хрусткої скоринки та надання рум'янцю готовим стравам
- Швидке видалення вологи з робочої камери
- Protek.SAFE™ - якісна теплоізоляція та максимальна безпека
- Надійна теплоізоляція забезпечує максимальну ефективність печі
- Охолодження зовнішніх поверхонь та скла дверцят для безпечної та комфортної роботи з обладнанням
Додаткові функції:
- Відображення часу приготування, що залишився
- Режим "INF" - безперервна робота печі
Особливості конструкції:
- Легкий високоміцний корпус із сучасних матеріалів
- Виготовлена з високоміцної феритної сталі робоча камера із закругленими кутами гарантує ідеальну гігієнічність та забезпечує зручність миття
- Внутрішнє підсвічування робочої камери для спостереження за процесом приготування
- Ручне відкривання дверцят зверху вниз
- Контактний сенсор дверцят
- Обмежувач температури для безпечного використання обладнання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Количество уровней | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 51 кг |
| Вага (нетто) | 44 кг |
| Расстояние между уровнями | 90 мм |
| Габарити (брутто) | 970x880x630 мм - палета |
| Габарити (нетто) | 800x706x472 мм |
| Противень | 600х400 мм |
| Керування | Механічне |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 3,2 кВт кВт |
| Подключение к водопроводу | НЕМА |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Термін гарантії | 12, міс |
- Цена: 72 100 ₴

