
Піч пароконвекційна UNOX XF013 новинка
Електрична конвекційна піч UNOX XF013 Lisa серії LINEMICRO™ призначена для випікання хлібобулочних та кондитерських виробів, а також для розігріву заморожених продуктів та напівфабрикатів. Завдяки інноваційним технологіям, що забезпечують створення ідеального мікроклімату всередині робочої камери, тісто набуває правильної внутрішньої структури, рівномірно пропікається і покривається рум'яною скоринкою.
Представлена модель має механічну панель керування Manual з ручним регулюванням температури та часу приготування. Рекомендується до застосування в кафе, пекарнях та кондитерських, а також у різних закладах швидкого харчування.
У комплект поставки входить набір з 3-х листів TG 305 (460х330 мм).
Технології:
- DRY.Plus - видалення надмірної вологи для створення хрусткої скоринки та надання рум'янцю готовим стравам
- Швидке видалення вологи з робочої камери
- Protek.SAFE™ - якісна теплоізоляція та максимальна безпека
- Надійна теплоізоляція забезпечує максимальну ефективність печі
- Охолодження зовнішніх поверхонь та скла дверцят для безпечної та комфортної роботи з обладнанням
Додаткові функції:
- Відображення часу приготування, що залишився
- Режим "INF" - безперервна робота печі
Особливості конструкції:
- Легкий високоміцний корпус із сучасних матеріалів
- Виготовлена з високоміцної феритної сталі робоча камера із закругленими кутами гарантує ідеальну гігієнічність та забезпечує зручність миття
- Внутрішнє підсвічування робочої камери для спостереження за процесом приготування
- Ручне відкривання дверцят зверху вниз
- Обмежувач температури для безпечного використання обладнання
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Unox |
| Страна производитель | Италия |
| Количество уровней | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 27 кг |
| Вага (нетто) | 20 кг |
| Расстояние между уровнями | 75 мм |
| Габарити (брутто) | 650x680x450 мм |
| Габарити (нетто) | 600x587x402 мм |
| Противень | 460х330 мм |
| Керування | Механічне |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 2,7 кВт кВт |
| Подключение к водопроводу | НЕМА |
| Підключення до каналізації | НЕМА |
| Термін гарантії | 12, міс |
- Цена: 38 882 ₴

