
Блендер SIRMAN ORIONE Q VV
Блендер SIRMAN ORIONE Q VV із квадратною склянкою призначений для приготування смузі із заморожених фруктів та ягід, а також для подрібнення льоду.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sirman |
| Страна производитель | Италия |
| Импульсный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 7 кг |
| Вага (нетто) | 5 кг |
| Варіатор швидкості | Є |
| Габарити (брутто) | 310x300x530 мм |
| Габарити (нетто) | 202x210x486 мм |
| Країна-виробник | ІТАЛІЯ |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 2 л |
| Мощность | 0,75 кВт кВт |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Скорость вращения | 8 000 - 16 000 об/хв |
- Цена: 36 822 ₴

