


Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN-VRX380
Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN-VRX380 виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму. Стільниця виконана з граніту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 303 кг |
| Вага (нетто) | 283 кг |
| Габарити (брутто) | 1545x840x1330 мм - палета |
| Габарити (нетто) | 1510x800x1440 мм |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Количество дверей | 2 |
| Місткість вітрини | 5xGN 1/3 + 1xGN 1/2 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 428л |
| Мощность | 208 Вт кВт |
| Температурный режим | +2...+8 °С |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Фреон | R290/R600a108г/38г |
- Цена: 100 425 ₴

