
Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN
Стіл холодильний для піци COOLEQ PZ2600TN виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму. Стільниця виконана з граніту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 249 кг |
| Вага (нетто) | 234 кг |
| Габарити (брутто) | 1545x840x1050 мм - палета |
| Габарити (нетто) | 1510x800x1000 мм |
| Количество дверей | 2 |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 428л |
| Температурный режим | +2...+8 °С |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Фреон | R290, 108г |
- Цена: 68 226 ₴

