




Стіл холодильний для піци COOLEQ PS903
Стіл холодильний для піци COOLEQ PS903 виконаний із нержавіючої сталі. У стіл вбудовано холодильну шафу зі штучним охолодженням внутрішнього об'єму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooleq |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 155 кг |
| Вага (нетто) | 145 кг |
| Габарити (брутто) | 1420x765x1275 мм - палета |
| Габарити (нетто) | 1365x700x1100 мм |
| Країна-виробник | КИТАЙ |
| Количество дверей | 3 |
| Мощность | 240 Вт кВт |
| Вместимость | 8хGN 1/6 |
| Напряжение | 220 В |
| Объем | 400 л |
| Температурный режим | +2...+8 °С |
| Термін гарантії | 12, міс |
| Фреон | R290 100г |
- Цена: 52 015 ₴


